Dünya 

ABD Münbiç’e zırhlı araçlar ile ağır silahlar gönderdi

.imgtaa {display: block;position: relative; } .imgtaa img{display: block;} .imgtaa span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 37px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/aa.png’) no-repeat; } .imgtesh {display: block;position: relative; } .imgtesh img{display: block;} .imgtesh span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 40px;height: 35px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/esh.png’) no-repeat; } .imgta {display: block;position: relative; } .imgta img{display: block;} .imgta span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 37px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/aa.png’) no-repeat; } .imgtd {display: block;position: relative; } .imgtd img{display: block;} .imgtd span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 46px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/d.png’) no-repeat; } .imgti {display: block;position: relative; } .imgti img{display: block;} .imgti span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 51px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/i.png’) no-repeat; } .imgtr {display: block;position: relative; } .imgtr img{display: block;} .imgtr span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 99px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/r.png’) no-repeat; }

123

Türkiye Münbiç probleminde müsterek harekât konusunu gündemde tutuyor, ama AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ tek istikametten PKK’ya yardımlarını sürdürüyor. Münbiç’te AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ idaresi yardım ve ikmallerini sıklaştırırken, nihayet dönemlerde yüklü miktarda silah, mühimmat ve zrhlı aracın bölgeye gönderildiği alana çıktı.

TERÖR ARMALI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ZIRHLI ARAÇLARI

ABD alanda tek silah yığınağı oluşturma fikrini Türkiye’nin tepklierine karşın sürdürüyor. Türkiye’nin PKK’nın Suriye kolu olarak gördüğü YPG’nin de içinde bulunduğu askeri konseye nihayet model silah, mühimmat ve askeri araç gönderdiği açıklandı.

ABD’nin  Menbiç Askeri Meclisi’ne zırhlı otomobiller ile ağır silahlar gönderdiği, gönderilen zırhlı araçlara ise Menbiç Askeri Meclisi’nin amblemi yapıştırıldığı tespit edildi.

ABD Münbiç'e zırhlı otomobiller ile ağır silahlar gönderdi

SON TEKNOLOJİ SİLAHLAR BÖLGEYE GÖNDERİLDİ

ABD bölgedeki askeri varlığını artırıyor. alanda iki var olan askeri üssünü 4’e çıkardı. Askerlerini Menbiç’te artıran ABD, PKK’ya ynelik yardımlarını artırarak sürdürüyor.

Tırlar dolusu silahları gönderen ABD, Daha geçtiğimiz günlerde Münbiç’e tertemiz tek tasima gerçekleştirdi. Gönderilen ağır silahların arasında havan topları, Otomatik silahlar, roketler, hararet güdümlü füzeler, Doçka ve başka ağır silahlar da bulunuyor.

ABD’NİN DEAŞ BAHANESİ

ABD YPG’ye gönderilen silahları reddetmese de ülkemiz karşısında kullanılma olasiligini onay etmiyor.

Suriye’de elinde tek bir kasaba var olan DEAŞ ile mücadeleyi neden gösteren ABD, Suriye’nin kuzeyinde YPG’nin elindeki bölgelerde 25 askeri üs bulunduruyor.

Türkiye’nin bütün itirazlarına karşın YPG’ye 5 binden çok tırla ağır silah ile zırhlı otomobiller gönderen ABD, Menbiç’e de askeri sevkiyatlarını her vakit ayni ritimde devam ettiriyor.

 

 

.mte20{ margin-top:-25px; z-index:1; } h6.timg{ float:right; height:25px; line-height: 25px; padding-left:5px; padding-right:5px; opacity:.8; font-size:10px!important; z-index:2; position:relative; background-color:#ebebeb; } .fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-25px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; } .catNw .nwItem h2 a{ width:98%!important; }

Leave a Comment