Fatih Terim’den Karius Planı: Uzaktan Şut Çekin

Vodafone Park’tan zaferle ayrılmanın hesaplarını yapan Terim, özellikle kornerlerden çok umutlu… Beşiktaş’ın bu konuyla alakali mesele yaşadığını gören tecübeli çalıştırıcı, korner atışlarında stoperlerini de ileriye çıkaracak.

Galatasaray’da zaferin şifresi belli oldu: Duran toplar ve şutlar…

Beşiktaş’ın ayrıntılı analizini yapan sarı-kırmızılı teknik kadronun, derbinin taktiğini belirlerken rakibin vaziyetini ve kendisinin zaaflarını dikkate aldı. teknik patron fatih terim hocam ile ekibine göre Cim-Bom’u Vodafone Park’ta zafere götürecek noktalar şöyle:

DURAN TOPLARA DEFANSTAN DESTEK GİDECEK

Beşiktaş’ın taraf top zaafiyeti kullanılacak. özellikle siyah-beyazlıların kornerlerde sıkıntı yaşaması hasebiyle bu değerlendirilmeye çalışılacak. Fatih Terim, kornerlerde Maicon, ozan ve Fernando’dan Eren’e destek vermesini istedi.

“UZAKTAN ŞUT ÇEKİN”

Beşiktaş kalecisi Karius’un güven vermemesi mühim tek koz olarak görülüyor. Selçuk, Feghouli, Fernando ve Hem de Nagatomo benzeri isimlerden ırak mesafeli şutlar istendi.

ARAYA PASLAR

Beşiktaş savunmasının arasına ve arkasına atılan toplarda mesele yaşaması hasebiyle Onyekuru, Feghouli ve Mariano’dan bu koşuları denemeleri söylendi.

LINNES VE NAGATOMO’YU UYARDI

Beşiktaş’ın en tesirli yanının kanatlar olması Bir takım önlemleri de beraberinde getirecek. bunun için göre Quaresma ve mercek amaciyla Linnes ve Nagatomo’dan titiz olmaları istendi.

“KADEMEYE DİKKAT!”

Maicon’un ağır kalması hasebiyle müdafaa arkasına atılacak toplardan korkan sarı-kırmızılı teknik heyet, beklerin netlikle kademeye girmelerini söylendi.

Kaynak: Skorer


Leave a Comment