CHP’li Başkan Zafer Atabey, Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu’nun Kendisini Darp Ettiğini Söyledi

Kırşehir Cumhuriyet milletçe Partisi (CHP) Daha önceki İl düzen Başkanı yengi Atabey, Belediye reis adayı Selahattin Ekicioğlu’nun kendisini yaralama ettiğini ileri sürdü.

ADAYLIK vaziyetini meselece yaralama EDİLDİ

31 Mart mahalli İdareler seçimlerinde CHP’den İl genel Meclisi üyesi olabilmek amaciyla partideki görevinden istifa eden yengi Atabey, İl genel Meclisi aday adaylığı amaciyla partiye müracaat ettiğini belirterek, “İl Başkanlığı’na müracaatımı yaptıktan ardindan partideki görevliye Kırşehir Belediye reis Adayı Selahattin Ekincioğlu’nu sordum. Selahattin Ekincioğlu’na iki dakika görüşmek istediğimi ifade ettim ve İlçe Başkanlığı odasına birlikte girdik. Selahattin Ekincioğlu’na vatan dışına gitmek istediğimi söyledim ve kendisinin adaylık vaziyetimi sordum. Benim yakamı toplayarak, ‘Bıktım bendeniz sizden’ diyerek beni itekledi ve masaya çarptım. Partide yapılan yönetim heyeti toplantısı sona ermiş, kent ve kaza başkanları dışarı çıktılar ama yaşadığım olayı görmediler. Hiç tek şey olmamış benzeri çıktı gitti. İlçe ve kent idaresi hatıranda kayboldu kendisinin tasarim ettiği insanlar. erkek çocuğumu aradım geldi beni aldı” dedi.

Kırşehir Belediye reis Adayı Selahattin Ekicioğlu

HASTANEDEN RAPOR ALDI

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine gittikçe rapor alan yengi Atabey, uzunca yıllar CHP’ye hizmet verdiğini ve yaralama edildiğini ileri sürdü.

PARTİNİN ÜST YÖNETİCİLERİNİ ARADI

Kırşehir cumhuriyet milletçe partisi mebus yazi İlhan’ı aradığını belirten Atabey, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Milletvekili yazi İlhan’ı arayarak vaziyeti anlattım. ‘Yapacağım tek şey yok’ dedi. genel reis Yardımcısını aradım. sonrası erken bana dönüş yaptı. Ağrıdan duramadım. genel reis Yardımcısı Yıldırım tas aradı. Kendisine de yaşadığım zamani anlattım. Bunlara karşın özür bekledim.”

Zafer Atabey

YÖNETİM İDDİALARI YALANLADI

Öte istikametten yaşanan olayla alakalı İzah yapan cumhuriyet milletçe partisi idaresi ise, “Zafer Atabey’in belirttiği iki ocakta 2019 tarihinde Cumhuriyet milletçe Partisi’nde ne kent başkanlığı kaza başkanlığı bunun benzeri tek toplantı yapmamıştır. Partimizin tadilatta olduğu hemide valiliğimiz ayni vakitte da güvenlik müdürlüğümüz dahilinde bütün partili halkoyu tarafından bilinmektedir. Tutarsız tek izahı da sanırım siz kıymetli hemşehrilerimiz ve partililerimiz gülerek izlemiş ve bunu yayınlayanların ise ne civarindan aciz ve pahali olmayan olduğunu onay etmişsinizdir. Cumhuriyet milletçe Partisi İl ve İlçe Başkanlığı yönetim heyeti üyeleri, bütün parti üyelerimiz ve belediye reis adayımız demokratik tek süreçle tamamlanmasını istediğimiz bu yarışta, bu ve benzeyen senaryolara takılmadan dahil kismina çekilmek istenildiği çukur politikalarına dahil olmayacak ve penis olanları da hiçbir şekilde ciddiye almayacak; vaziyeti siz kıymetli kamuoyunun takdirine bırakacaktır” ifadelerini kullandı.

Darp raporu ve şikayet dilekçesi;

Kaynak: İHA

Leave a Comment