Magazin 

Genç Şarkıcı Kelsy Karter, Yanağındaki Dövmenin Kalıcı Olmadığını Açıkladı

24 yaşında olan şarkıcı Kelsy Karter, tek hafta evvel Instagram hesabından, yanağına yaptırdığı Harry Styles’ın dövmesini paylaşarak müspet ve menfi Bir hayli eleştirinin merkezinde yer aldı.

”BİR GÜN PİŞMAN OLACAKSIN”

iyi şarkıcı Karter’ın, ”Anne bak, kendime ne yaptım” notuyla Instagram hesabından paylaştığı, One Direction grubu ile üne kavuşan şarkıcı Harry Styles’ın yüzünün bulunduğu dövmeye kısa vakitte sayısız yorum yapıldı. Kullanıcıların birçoğu dövmenin hakikat olduğunu düşünerek, “Bir vakit pişman olacaksın” benzeri açıklar yapmaktan kaçınmadı. ama hiçbir şey göründüğü benzeri değildi.

”O civarindan AKILSIZ DEĞİLMİŞSİN”

Tepkilerin odağında bulunan 24 yaşında olan tertemiz Zelandalı şarkıcı Kelsy Karter, mevzu hakkinda İzah yaparak, dövmenin kalıcı olmadığını ve emelinin tertemiz şarkısının reklamını uygulamak olduğunu ifade etti. Üstelik mevzubahis dövme amaciyla tek dövme sanatçısıyla 300 dolar karşılığında anlaştığını da ekledi. Karter’ın izahlarının derhal peşinden huzurlu tek nefes alan takipçileri ise ”Neyse ki öylesine da akılsız değilmişsin” yorumlarını yaptı.

Leave a Comment