Magazin 

Necati Şaşmaz’ın Eşi Nagehan Şaşmaz, ‘Tehdit’ Gerekçesiyle Karşı Boşanma Davası Açtı

Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı olarak tanınan oyuncu Necati Şaşmaz’ın 10 milyon Lira tazminat ve iki çocuğunun velayetini isteyerek boşanma davası açtığı 7 senelik eşi Nagehan Şaşmaz’dan karşı atilim geldi. Nagehan Şaşmaz, Necati Şaşmaz’a kendisini tehdit ettiği gerekçesiyle karşı boşanma davası açtı.

KARŞI DAVA AÇTI

Nagehan Şaşmaz, 20 yaşında, Kurtlar Vadisi dizisinin ‘Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz ile 12.12.2012 tarihinde evlendi.Evliliğin birinci seneninde evvel erkek çocuğunu kucağına alan toy kadın,4 sene ardindan da 2. erkek çocuğunu dünyaya getirdi. Suskun ve sakin tek hayat süre gelen Nagehan Şaşmaz, 7 senelik evliliğinin nihayetinde ise Necati Şaşmaz’ın kendisine karşı 10 milyon Lira tazminat isteyerek açtığı boşanma davasıyla gündeme geldi. Nagehan Şaşmaz eşine, karşı boşanma davası açarak cevap verdi.

KÖTÜ MUAMELE GÖRDÜĞÜNÜ İDDİA ETTİ

Negahan Şaşmaz, ‘peri masalı’ olarak başlayan evliliğinin, gördüğü perişan muamele ve hainlik ile kabusa döndüğünü argüman ederek, meşhur oyuncudan 20 milyon Lira tazminat, kendisi ve iki erkek çocuğu amaciyla de aylık 60 bin Lira nafaka istedi. Eşinin, “Sana Polat Alemdar benzeri davranacağım” şeklindeki tehditlerine maruz kaldığını öne sürdü.

PERİ MASALI EVLİLİK KABUSA DÖNDÜ

Negahan Şaşmaz, İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi’ne avukatları Deniz Ketenci ve Özge Tokgöz aracılığıyla Bir gün evvel açtığı karşı boşanma davasının arzuhalinde çarpıcı söylentilere alana attı.

iki bebek annesi, dava arzuhalinde evliliklerinin ‘peri masalı’ olarak başladığını ama vakit içinde Necati Şaşmaz’ın Türk toplumunun hassasiyetleri, genel ahlaka ters davranışları, perişan alışkanlıkları, bağımlılıkları, ihaneti ve uyguladığı fiziksel, cinsel, duygusal şiddet ile kabusa döndüğünü öne sürdü.İkinci erkek çocuğunun doğumundan sonra, eşinin dayanılmaz davranışları ve çocuklarının geleceği amaciyla İzdivaç etme birliğini bitirme kararı aldığını laf eden Nagehan Şaşmaz, arzuhalinde evliliği süresince her vakit eşinin yanında bulunduğunu vurguladı.

İLGİ GÖRMEDİĞİNİ SÖYLEDİ

gebelik dönemlerinde Necati Şaşmaz’dan alaka görmediğini, doğum bugünü dışında tek sefer dahi yemeğe ve dışarıya çıkmadığını argüman eden toy kadın, eşinin sette olamadığı günlerde ise odasına kapandığını, kendisini yanına yaklaştırmadığını öne sürdü.

“BEBEĞİNİ DOYURAMAYAN ANNE” OLMAKLA SUÇLANDIM

Dilekçesinin devamında anne adayi olduktan ardindan kayınvalidesi ve kayınbabası tarafından hanede gözetim altına alındığını, Necati Şaşmaz’ın bebeği ve kendisiyle ilgilenmemesi hasebiyle güç tek loğusalık çagi geçirdiğini ifade ederek, ‘bebeğine devamlı süt verme baskısı yapıldığını’ ileri sürdü.Nagehan Şaşmaz, “Sütüm yoksun olduğu vakitlerde bile, bebeğin aç kalması ve açlıktan ağlaması dahi önemsenmeyerek, bebeğe mama vermem engellenmiştir” dedi.2 ay süresince bebeğinin aç kaldığını müdafaa eden Nagehan Şaşmaz,

‘Bebeğini doyuramayan anne’ olmakla suçlandığını kaydetti.

“SENİN ÜNİVERSİTE BİTİRMEN BENİ EZER”

Evliliğin derhal peşinden kendini değişik tek sarmalın içinde bulduğunu belirten Nagehan Şaşmaz, Necati Şaşmaz’ın kendisini Bir hayli sefer tanıklar önünde seçilmiş kişi ‘mehdi’ duyuru ettiğini de argüman etti.Nagehan Şaşmaz, izdivaç ettiği tarihte Yıldız Teknik Üniversitesi’nde öğrenci olduğunu, diplomat olma hayali kurduğunu, dahada ardindan bu hayalinden vazgeçerek, akademik kariyer uygulamak istediğini ama Necati Şaşmaz’ın kendisine “Ben üniversite mezunu değilim. Senin üniversite bitirmen beni ezer, okula gitmeni istemiyorum” dediğini ileri sürdü. Nagehan Şaşmaz, eşinin kendisine , “Akademisyen maaşı ile mi yaşayacaksın. Senden tek b.k olmaz dahada çok zorlama” dediğini argüman etti.

“POLAT ALEMDAR GİBİ DAVRANACAĞIM”

Nagehan Şaşmaz, 2. çocuğunun doğumunun derhal peşinden Necati Şaşmaz’ın ihanetlerini ayrım ettiğini belirtti. Necati Şaşmaz’ın dalgalı tek ruh vaziyeti bulunduğunu müdafaa eden Nagehan Şaşmaz, kendisini, “Sana Polat Alemdar benzeri davranacağım” diyerek, tehdit ettiğini argüman etti.

ÇOCUKLARININ VELAYETİNİ VE 20 MİLYON Lira TAZMİNAT İSTEDİ

Nagehan Şaşmaz mahkemeden boşanmalarına karar verilmesini isteyerek, iki erkek çocuğunun velayetini istek etti. Ayrı olarak 10 milyon Lira maddi, 10 milyon Lira içsel olmak üzere toplaminda 20 milyon Lira tazminat istedi. Nagehan Şaşmaz, iki çocuğu amaciyla 15’er bin TL’den 30 bin TL, kendisi içinde 30 bin Lira olmak üzere toplaminda 60 bin Lira aylık nafaka isteginde de bulundu. Nagehan Şaşmaz, mahkemeden dava süresince kendisi ve çocuklarının aile konutunda yaşamalarına destur verilmesini istedi.

NECATİ ŞAŞMAZ DA 10 MİLYON LİRA İSTEMİŞTİ

Necati Şaşmaz açtığı boşanma davasında, eşinden toplaminda 10 milyon Lira Parasal ve içsel tazminat ve çocuklarının velayetini de istemişti. Şaşmaz, eşinin vatan dışına çıkarıp tek dahada getirmeyebileceği tehlikesi mevzubahis olduğunu neden göstererek, çocukları ile alakalı tedbiren vatan dışına çıkış yasağı konulmasını da istemişti.

Leave a Comment