Magazin 

Survivor’ın İlk Bölümünde Kazanan Türkiye Oldu

TV8 ekranlarının en sevilen yarışması Survivor, Bir gün evvel akşam 13’üncü sezonun evvel bölümüyle sevenleriyle buluştu. Yarışmadaki evvel erzak ve baraka ödüllü oyununu galip gelen ise Türkler oldu.

“EN güç SEZON OLACAK”

Survivor Türkiye-Yunanistan’da evvel oyun öncesi Acun Ilıcalı, yarışmacılara konuşarak Survivor’ın nihayet senelerdeki en güç sezonu olacağını söyledi.

BARAKA VE ERZAK İÇİN KIYASIYA YARIŞTILAR

iki Şubat Cumartesi bugünü evvel bölümü ile TV8 ekranlarına gelen Survivor Türkiye- Yunanistan yarışmasında galip gelen ülkemiz oldu. Survivor Türkiye-Yunanistan’da evvel oyun hatri sayilir büyüklükte heyecana oyun alani/sahne oldu. Yarışmacılar baraka ve erzak amaciyla kıyasıya ugras ettiler. Survivor ülkemiz Yunanistan yarışmasında mükafat oyununda her iki takım denizde bulunan salıya koştu. dahada ardindan denizde bulunan salıyı karaya çekmek amaciyla ugras ettiler. Salı karaya evvel getiren takım ülkemiz oldu. dahada ardindan sepete top atma oyunu oynandı. ülkemiz 12, Yunanistan 9 topu sepete attı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ödül oyununun derhal peşinden evvel dokunulmazlık oyunu oynandı. Her iki takım da kazanmak amaciyla hatri sayilir büyüklükte ugras gösterdi. bazı vakit beraberlik sağlandı. Dokunulmazlık oyununu da ülkemiz kazandı.

Leave a Comment