Güncel 

Cani Koca Kıskançlık Krizine Girip Karısını ve Kızını Bıçakladı

Adana’da kıskançlık krizi neticeninde dini nikahlı karısını ve kızını bıçaklayan koca yakalandı. dahada evvel tekrar kıskançlık mevzusu sebebinden boşanan ve dini nikahlı olarak yaşayan çift, dört Mart akşamı tekrar tartışmaya başladı. Murat Ç. (35) eşini yaralama etmeye başlayınca araya girmek istek eden 13 yaşında olan kızını ve annesini bıçakla yaraladı. anne adayi mutluluk D.’nin Rehabilitasyonu yoğun bakımda ayni ritimde devam ederken çocuklar, hükümet savunmasına alındı.

KISKANÇLIK YÜZÜNDEN BOŞANMIŞLARDI

alinan bilgiye göre, olay ortada Seyhan ilçesi, Namık Kemal Mahallesi’nde dört Mart bugünü akşam saat 19.30 sıralarında alana geldi. İddiaya göre, mutluluk D. (34) tek vakit evvel asansör tamiri işi yapan Murat Ç.’den (35) kendisini kıskandığı, hayatına çok karıştığı amaciyla boşandı. iki kız tek bay çocuğu var olan çift boşanmasına karşın dahada ardindan dini nikahla tekrar birlikte yaşamaya başladı.

TARTIŞMA SIRASINDA EŞİNİ VE KIZINI BIÇAKLADI

ama kocanın kıskançlığı hasebiyle meseleler gittikçe büyümeye başladı. devamlı dövüş eden çift, dört Mart akşamı tekrar kıskançlık sebebinden tartışmaya başladı. hanede çocukların olduğu sırada Murat Ç. eşini yaralama etmeye başladı. 13 yaşında olan H.Ç. araya girmeye çalıştı ama başaramadı. toy kadın balkona kaçıp arinmak istedi ama buraya da gelen Murat Ç. kadını yaralama etmeye ayni ritimde devam etti. Bu sırada toy kadın kendini kurtarmak amaciyla balkondaki saksıları eşine fırlatınca aşağıdaki otomobilin üstüne düştü. Murat Ç. dahada ardindan bıçakla eşine saldırdı. H.Ç. araya girmek istedi ama Murat Ç. kızını da bıçakladı.

KOMŞULAR ÇIĞLIKLARINI DUYDU

bütün bu olanlara başka iki bebek da şahit oldu. mutluluk D. aldığı 8 bıçak darbesiyle ağır yaralandı. Sesleri duyan komşuları polise ve sağlık ekiplerine havadis verdi. Murat Ç. ise kızını ve eşini yaralı olarak bırakıp kaçtı. olay adina gelen ambulans ile anne adayi kız Adana Şehir Hastanesine kaldırıldı. anne adayi evvel müdahalenin derhal peşinden yoğun bakıma kaldırıldı. aynı zamanda olay adina gelen zabita zanlıyı yakalamak amaciyla çalışma başlattı.

ÇOCUKLAR hükümet KORUMASINA ALINDI

Bu arada, yaralanan kız çocuğu H.Ç. hastanedeki tedavisinin derhal peşinden taburcu edildi. H.Ç.’nin taburcu olduktan ardindan zabita tarafından olay ile alakalı psikolog eşliğinde bebek şube müdürlüğünde ifadesi alındı. dahada ardindan da iki kardeşiyle birlikte hükümet savunmasına alınarak yurda yerleştirildi.

anne adayi mutluluk D.’nin ise yoğun bakımdaki Rehabilitasyonu ayni ritimde devam ediyor. toy kadının yasamsal tehlikeyi atlatamadığı öğrenildi.

ZANLI TUTUKLANDI

aynı zamanda zabita olaydan ardindan yaptığı çalışmada kaçan kocayı yakaladı. Murat Ç. evvel ifadesinde eşini kıskandığı amaciyla tartıştıklarını belirterek, tartışmanın büyümesi sonrası ve eşinin kendisine argo etmesi hasebiyle dövüşe dönüştüğünü, istemeyerek bıçakladığını pişman olduğunu söylediği ileri sürüldü. kuşkulu ifadesinin alınmasının derhal peşinden adliyeye derhal sevk edildi. Murat Ç. çıkarıldığı Nöbetçi barış karar Hakimliği tarafından tutuklandı.

Kaynak: İHA

Leave a Comment