Spor 

Everton, Cenk Tosun’un Yerine Schick’i Transfer Etmek İstiyor

Everton’ın Beşiktaş’tan geçtiğimiz sezonun dönem arasında rekor tek bonservis bedeliyle kadrosuna kattığı harp Tosun, bu sezon sergilediği performansla hatri sayilir büyüklükte düş kırıklığı yarattı. Takımıyla çıktığı 25 mücadelede üç sefer fileleri sarsabilen ve beklentilerin tek hayli altında var olan ulusal golcünün Everton’da günlerinin sayılı olduğuna baz alinarak söylemler alana atılıyor.

CENK YERİNE SCHICK GÜNDEMDE

Fanatik’te bulunan habere göre;Sözleşmesi 2022 yazında bitecek var olan Cenk’in takımdan ayrılabileceği konuşulurken mevzu hakkinda olarak İtalyan basınından gündeme bomba benzeri düşen tek tasima iddiası geldi. ulusal futbolcunun performansından hoşnut olmayan Everton yönetiminin golcü arayışlarına şimdiden başladığı ve Roma’da iki sezondur beklentileri karşılayamayan Patrik Schick’in peşine düştüğünü yazdı.

RB Leipzig’in de 23 yaşında olan Çek golcüyle ilgilendiğinin belirtildiği haberde Roma’nın istek ettiği bonservis bedelininse 24 milyon avro olduğu ifade edildi. Öte istikametten İtalyan kulübünün satın alma opsiyonlu kiralama tekliflerine de sıcak baktığı öne sürüldü.

Leave a Comment