Advertorial 

Kartepe Bahçe Çiti

Bahçelerinizde tercih edeceğiniz bir bahçe çiti ile sizde çok farklı bir bahçe görünümüne sahip olabilirsiniz. Bahçe ve evinizin etrafını çevreleyecek bir çit ile sınırlarınızı belirleyerek toplu bir bahçe dizaynı meydana getirebilirsiniz. Her aşaması usta çalışma arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilecek bahçe çitleri ile ilgi çekici bir tasarım oluşturabilir ve uzun yıllar kalıcı şekilde kullanabilirsiniz. Kartepe bahçe çiti ile ihtiyacınız olan her türdeki bahçe çitine sahip olabilirsiniz.

Bahçe Çitleri Çok Amaçlı Kullanılabilir

Kartepe bahçe çiti firmasına, keçi köpek gibi evcil hayranlarınız için de ayrı bir oyun alanı oluşturabileceğiniz bahçe çit modellerinden dilediğinizi sipariş verebilirsiniz.  Çiçeklerinizi korumak için etrafından dolandıracağınız bir bahçe çiti ile çiçeklerinizin ezilmesine engel olabilirsiniz.  Ağaçlarınızın etrafına çevireceğiniz bir çit ile estetik bir görünüm yaratabilir ve toprağın aşınmasını engelleyebilirsiniz. Etrafı çevreleyen çitleriniz için uzun boy bahçe çit modellerinden sipariş vererek, yabancı hayvanların bahçenize girmesini engelleyebilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlardaki çitler ile bahçenizde özel aksar yaratabilirsiniz. Zemine sabit bir şekilde monte edilen çitler, her türlü kullanımınıza uygun özelliktedir.

Bahçe Çiti Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Bahçe çitleri ahşap ağırlıklı olarak üretilen ürünlerdir. Herhangi bir güvenlik problemi oluşturmamak için özel olarak kesilir. Ahşap malzemelerin müşterilerin isteğine göre şekil verilmesi ile çitlerin ana malzemesi ortaya çıkar. Güneşe dayanıklı özel ahşap boyaları ile boyanan ahşap parçalar, özel malzemeden üretilen teller ile birbirine sabitlenerek çit bütünü meydana getirilir. Sizin vereceğiniz ebatlara göre hazırlanan çitler, tercih ettiğiniz alanlarda kullanıma sunmak üzere monte edilir. Montaj aşamasından sonra herhangi bir çalışma gerektirmeyen çitler, akımınıza sunulur. Her mevsime dayanıklı olarak üretilen çitler, her türlü yaz ve kış hava şartlarına dayanıklıdır. Kullanılan renk boyaları güneşte solmaz ve yağmurda kavlamaz.  Dış müdahalelere dayanıklı olarak üretilen çitler, çarpma ve düşme gibi durumlarda kişiye zarar vermeyecek şekillerde kesilerek törpülenir.  Bu nedenle kullanımında herhangi bir sorun teşkil etmez. Kartepe bahçe çiti üretim firması olarak, güvenle tercih edeceğiniz bahçe çit modelleri üreterek, sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Leave a Comment