2019 Saat Modelleri

 Siz nasıl bir saat modelinden hoşlanırdınız? Spor mu, klasik mi, tarz mı, sadece aksesuar mı? Her ne kadar akıllı telefonlar gündemde yer tutsa da kol saatlerinin önemi yadsınamaz. Çünkü anlık zaman bilgisi verir ve her kesimden insan rahatlıkla kullanabilir.

 Kolda taşındığı için sürekli yanınızdadır ve bir süre sonra en önemli eşyalarınızdan biri haline gelir. Her kategorinin ayrı bir tarzının bulunduğu yüzlerce model saatçi dükkanlarının yanında, şimdi de online olarak kullanıcıları ile buluşturuluyor. Ürünler bayan, erkek, çocuk ve genç gibi yaş ve cinsiyet gruplarına göre tanıtılıyor.

 Her biri ayrı ayrı tasarlanan yüzlerce model ve fonksiyonellikle zenginleştirilen modelleri çok beğeneceksiniz. Saatlerin genel özelliğine baktığımızda cam yüzey hemen dikkat çeker. Akabinde cinsiyet ve çalışma tipi özelliklerini görebilirsiniz.

 Renk olarak filtreleme yapabilir ya da siyah seri üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Bunu kasa çapı ve kasada kullanılan malzeme takip eder. Kordon rengi ve kordonda kullanılan malzemede saatlerde bulunan diğer detaylar olarak karşımıza çıkar. Kronometre, tarih göstergesi ya da ekstra düzenekler bulunan saat modellerinin ise tercihi size kalmış.Kıvırcık sitesinde 800+ model saati bulabilirsiniz

 Su geçirmezlik düzeyini göstere ATM ölçüsü ise sıvıya dayanıklığı niteleyen bir diğer ayrıntıdır. Kordon ve göbek boyutlarını da yine kişisel tercihleriniz belirlemektedir.

Bu Yılda Özel Tasarım Saatleri Rövanşta!

 Hediyelik ürünler denildiğinde her ne kadar ilk akla gelen bayanlar olsa da beyler de sürprizlerden çok hoşlanırlar. Doğum günleri, yıl dönümleri ya da babalar günü gibi etkinlikler için de saat modelleri erkek hediyeleri arasında düşünülebilir. Kıyafetlerle de kombine edilebilen saatler bazen bir kravatı ya da kemeri tamamlayarak takım oluşturabilir.

 Kişiye özel tasarım olarak hazırlatabileceğiniz saat modelleri de vardır. Bu saatlerde isim, soy isim, harf ya da doğum tarihi gibi ayrıntılar yer almaktadır. Detaydan hoşlananlar ya da sadeliği tercih edenler için ise her zaman bir alternatif vardır.

 Dünyanın önde gelen markaları, 2019 kol saati modası ve tüm ayrıntılar için önceden araştırma yapabilirsiniz. Böylece birbirinden güzel modeller arasından seçim yaparak karar vermek mümkün. Yeni modeller için Kıvırcık ziyaret edebilir ya da alışveriş sitelerine göz atabilirsiniz.Leave a Comment