Gündem 

Kızından boşanan damadını vurup aynı silahla intihar etti

Samsun’da tek kişi kızından boşanan damadını silahla vurarak ağır yaraladıktan ardindan aynı silahlı kendini kafasından vurarak intihara kalkıştı ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Olay, Samsun’un İlkadım kazasi Derecik Mahallesi’nde saat 22.15 sıralarında alana geldi. alinan bilgiye göre, Canik kazasi Belediyeevleri Mahallesi’nde eczaneleri bulunan Hasan Çelikbaş takriben dört ay evvel öğretmen var olan kızından boşanan ve aynı eczanede çalışan tek bebek babası güveyi Buğra Üler ile konuşmak amaciyla her iki otomobilleri ile olay adina geldiler.

Burada eczaneden kaynaklanan ihtilaf sebebinden aralarında münakaşa çıktı. Hasan Çelikbaş güveyi Buğra Üler’i silahla boynundan ve göğsünden vurarak ağır yaraladıktan ardindan aynı silahı kendisinin kafasına dayayarak tetiği çekip intihara kalkıştı. Ağır yaralanan Hasan Çelikbaş 112 aciliyetli Servis ekipleri tarafından ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine, Buğra Üler ise ambulansla hususi tek hastaneye kaldırılarak rehabilitasyon altına alındı. Hasan Çelikbaş yapılan müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olayla alakalı tahkikat ayni ritimde devam ediyor.

Kaynak: İHA

Leave a Comment