Spor 

Beşiktaş’tan Mehmet Topal hamlesi! Teklif yapıldı

Beşiktaş‘ta Bir gün evvel sürpriz tek gelişme yaşandı. Siyahbeyazlıların uzunca süre evvel anlaştığı ama Mısır takimi Pyramids’in peşinat istemesi hasebiyle tek türlü imzasini attırılamayan Okechukwu Azubuike, Medipol Başakşehir ile anlaştı.

Mali sıkıntısı hasebiyle Dorukhan Toköz’ü satmaya karar veren ve İtalyan ekipleriyle temas seklinde var olan siyah-beyazlılar, salt tek ön libero amaciyla Mahmut Tekdemir’i gündemine alsa da Başakşehir’in oyuncusunu bırakmayacağını izahı üstüne ibrenin değişmesine neden oldu.

ABDULLAH av yapan ÇOK GÜVENİYOR

Sabah’ta bulunan habere göre; Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden Mehmet Topal ile resmi temaslara başlayan siyah-beyazlılar, Topal’ın da kariyerine Türkiye’de ayni ritimde devam etme isteğiyle birlikte transferi hızlandırdı. 33 yaşında olan deneyimli oyuncuyu teknik patron Abdullah Avcı’nın istediği ve takıma hatri sayilir büyüklükte yarar sağlayacağına inandığı kaydedildi.

deneyimli isme iki senelik sözleşme önerisi götürüldüğü öğrenilirken, transferde hafta başına civarindan neticeye varılması bekleniyor. Futbolculuk kariyerinde 480 mücadele bulunan Mehmet Topal, bu mücadelelerde 31 gol atarken 30 da asist kaydetme başarısı gösterdi.

22 MİLYONDAN VAZGEÇTİ

Mehmet Topal, F.Bahçe’de yaşadığı yorucu olayları neden göstererek, 3.4 milyon avro (yaklaşık 22 milyon TL) alacağından vazgeçip sözleşmesini feshetmişti.

Leave a Comment