Spor 

Melih Mahmutoğlu, sezona kupayla başlamayı hedefliyor

Sarı-lacivertli kulübün web sitesine açıklamalarda bulunan Melih, Anadolu Efes karşısında tertemiz sezonun evvel resmi maçına çıkacaklarını hatırlatarak, kendilerine güvendiklerini aktardı.

Zorlu tek hazırlık çagi geçirdiklerini belirten deneyimli oyuncu, “Birçok oyuncumuz hayat Kupası’nda takim formasi giydi. Tam takım olarak çalışabileceğimiz süre sınırlıydı. Bir takım oyuncularımızda da sakatlık problemleri bulunuyordu. bu sebeple en ideal hazırlık dönemini geçirebildiğimizi söyleyemeyeceğim. ama biz gücümüzü biliyoruz. Takım arkadaşlarıma ve ekip olarak yapabileceklerimize güveniyorum. Çok Yorucu ve uzunca tek sezonun evvel resmi maçına çıkacağız. tabiki kupayla başlamak, sakatlıklar hasebiyle iyi bitiremediğimiz sezonun derhal peşinden iyi tek başlangıç uygulamak en hatri sayilir büyüklükte dileğimiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Müsabakanın bütün biletlerinin satıldığını ifade eden sarı-lacivertli oyuncu, “Fenerbahçe taraftarı bizi Gaziantep’te de yalnız bırakmayacak. Gittiğimiz her yerde en iyi şekilde destekleniyoruz ve tekrar aynısı olacak. İyi başlamayı, kupayla başlamayı ve devamında da bütün sezonu en iyi şekilde geçmeyi hedefliyoruz. hemide kendisinin takımıma ayni vakitte da bütün rakiplerimize sakatlıksız tek sezon diliyorum.” ifadelerini kullandı.

AA

Leave a Comment