Güncel 

29 Ekim kutlamalarında konser veren Şevval Sam, Ekrem İmamoğlu ve Dilek İmamoğlu’na övgü yağdırdı

İstanbul, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Sultanahmet Meydanı’nda kutladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından hazırlanan konser alanını akşam saatlerinden bu yana binlerce kişi doldurmaya başladı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ve eşi Dilek İmamoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının ilkinin gerçekleştiği Sultanahmet Meydanı’na gitti.

“EKREM BAŞKAN güç BİR YOLCULUĞA ÇIKTI”

Kutlama kapsamında konser veren Şevval Sam,”Bir kadın olarak sahneye çıkıp şarkı söyleyebiliyorsam bunu Mustafa Kemal Atatürk’e borçluyum. Ekrem Başkan, güç tek yolculuğa çıktı. her birimiz elimizi taşın altına sokup, ona muavin olmalıyız” diyerek İzmir Marşı’nı okudu.

“CUMHURİYET KADINI DİLEK İMAMOĞLU”

Konser sonrası sahneye çıkan Ekrem İmamoğlu ve eşi istek İmamoğlu yurttaşları selamladı. Kutlama sonrası kuliste Ekrem İmamoğlu ve istek İmamoğlu ile resim çektiren şarkıcı Şevval Sam, “Bu sene 29 Ekim coşkusu bambaşka! Türkiye’nin aydınlık yüzü sayın Ekrem İmamoğlu ve hakikat tek Cumhuriyet Kadını güzeller güzeli eşi istek İmamoğlu ile Cumhuriyetimizin 96. yılını kutluyoruz. Yaşasın Cumhuriyet!” notunu yazdı.

kara uzunca giysisiyle dikkat çeken istek İmamoğlu’nun kıyafeti ise Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal’ın imzasını taşıyor.

VİDEO: 29 Ekim kutlamalarında konser veren Şevval Sam, Ekrem İmamoğlu ve istek İmamoğlu’na övgü yağdırdı

Leave a Comment