Gündem 

Obsidyen Doğal Taş Kolye

 

 

Ağır ve şık görünümlere sahip olan taşlar arasında obsidyen de yerini almıştır. Nitekim koyu renklere ve çizgilere sahiptir. Hatta bu yüzden erkek takılarında sık sık temin edilir. Başta da kadınların dikkatini çeken kolyelerde yerini almıştır. Örneğin obsidyen doğal taş kolye nasıl merak edenlere;

 

  • Koyu tona sahip olan taş, metal zincire eklenmiştir.
  • Taşın ebatları ise 3×1 cm olarak belirlenmiştir.
  • 10 gram kadar ağırlığı bulunan kolyeler arasında.

 

Tüm bu detaylar minimal bir tarza sahip olduğunu kanıtlar nitelikte. Üstelik isteyenler bu tarzı değerlendirmek için görsellerini dikkate alabilir. Kolye özelliklerinden ziyade görselleri de mevcut durumda.

Obsidyen Kolyeler Stresi Azaltır!

 

Strese etkili olan taşlar arasında obsidyen de yerini almıştır. Yine doğal taş kolye eşliğinde strese yönelik şifalarını görmeniz mümkün olacaktır. En başta stresin azalmasına etki ediyor. Böylece daha sakin ve rahat olmanızı destekler. Beraberinde de;

 

-Yatıştırma; Yatıştırıcı etkiye sahip olan taşlardan bir tanesidir. Mesela aşırı panik ya da heyecanlı olan kişilere önerilir. Doğal taşlar aşırı duyguların önüne geçer. Daha sakin ve dengeli olmanıza katkı sağlar. Bu yüzden taşların bulunduğu takılar bir hayli talep görüyor.

 

-Güven; Güven verici etkisinden de söz etmek gerekir. Yani kişinin kendine olan güvenini tazeler. Bu durum güçlü iletişimi de beraberinde getirir. Kuvvetli iletişim sayesinde ilişkilerinizde daha başarılı birine dönüşürsünüz. Kısacası güven verdiği için günlük hayata etkileri bulunuyor.

 

-Yoga; Meditasyon yoga sırasına boynunuza bulunurken, teninize kolyenin değmesi halinde tüm stres ve olumsuz enerji kolyeye yüklenir. Kolyeyi sıfırlamak için toprağa koyup bir gece bekletmeniz halinde yeniden stres yüklemek için kullanabilirsiniz.

 

Obsidyen Kolye ile Ağrılara Son!

 

Fiziksel etkileri de olan doğal taşlardan bir tanesidir. Örneğin hem eklem hem de kas ağrılarına yönelik tavsiye edilir. Doğal taş kolye takanlar bu ağrılardan en kısa sürede kurtulur. Öyle ki yatıştırıcı etkisinden dolayı kasları gevşetmesi söz konusudur. Böylece;

 

  • Şiddetli ağrıların dahi önüne geçilmektedir.
  • Günün stresini atarak daha sakin birini dönüşürsünüz.
  • Sakinlik beraberinde ruhun zinde kalmasını destekler.

 

Birbiri ile bağlantılı olan pek çok faydası bulunuyor. Merak edenler tüm bu şifaları üzerinden değerlendirmeye başlayabilir. Arkasından da obsidyen içeren takılardan seçiminizi yapabilirsiniz. Mesela doğal taşlı kolyelerin bir hayli dikkat çektiği görülüyor.

 

Talep Gören Obsidyen Taşlı Kolyeler

 

Obsidyen taşlı kolyeler hem şifalarından hem de görünümlerinden dolayı talep görüyor. Örneğin hem ruhsal hem de fiziki açıdan pek çok yararı bulunmakta. Başta da şık ve tarz görünümlerinden dolayı ön plana çıkmıştır. Taş, koyu tonlara sahiptir. Koyu renkli olan taşın metal zincir üzerinden sergilenmesi sağlanmıştır. Üstelik bu şekilde daha dikkat çekici hale gelmiştir.

Leave a Comment