Advertorial 

Doğru Etiket Seçimi

İşletmenizin tanıtımını yapacağınız sırada veya ürünleriniz için bilgi vermek istediğiniz noktalarda etiket seçimleri yapmanız son derece büyük bir öneme sahiptir. Bir etiket seçimi yapmak isteyen kişiler seçimlerini yerine getirecekleri sırada doğru bir şekilde seçim yapmaya özen göstermesi gerekmektedir. Tercihlerinizi böyle yaptığınız zaman herhangi bir sorun yaşamadan yapabilme imkanına sahip olursunuz. Barkod etiket sayesinde hem ürün tanıtımı yapabilirsiniz hem de işletmenizin daha fazla tanınmasını sağlayabilirsiniz. İşletmenizin tanıtılması sırasında gerekli basım işlemleri için kullanabileceğiniz farklı etiket seçenekleri en iyi şekilde sunulabilmektedir. Etiketlerinizi basım yapacağınız yönteme göre de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda etiketlerinizi uzun süre kullanabilme imkanınız bulunacaktır.

barkodonline

Ribon Kullanılmasına Gerek Kalmayan Etiketler

Etikete baskı işlemleri yapılacağı sırada ribon kullanılması yoluna gidilebilmektedir. Ribon kullanılarak basım yapılabildiği gibi aynı zamanda ribon kullanılmasına gerek kalmadan baskı yapılabilen etiketler yer alabilmektedir. Etiket tercihleriniz arasında ribon kullanılmasına gerek kalmayan etiketleri aradığınız zaman termal etiket tercih etme yoluna gitmeniz gerekmektedir. Termal etiketlerin koruyucu tabakaları bulunmamaktadır. Kullanılan kağıda termal lamine edilir ve bu şekilde termal etiketler oluşturulabilmektedir. Yazıcının ısısı kullanılarak termal şekilde sıvılaşma da sağlanabilmektedir. Bunun sonrasında ise ne baskısı yapılacaksa etiketin üzerine baskı yapılabilmektedir. Termal etiketleri tercih ederek etiketinizin üzerine hem kolay bir şekilde hem de daha az maliyetle beraber baskınızı yerine getirebilme imkanınız bulunur.

Parlak ve Dayanıklı Etiket

Etiket baskısı yapmak isteyen kişiler basımlarını yerine getirecekleri sırada hem dayanıklı olan hem de parlak bir etiket baskısı tercih etme yoluna gidilebilmektedir. Aynı zamanda ülkemizde en fazla tercih edilen etiket seçeneklerine baktığınız zaman kuşe etiket en fazla tercih edilen etiket seçeneklerinin arasında yer almaktadır. Kuşe etiketler kullanıldığı sırada bu etiketleri çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda kullanmış olduğunuz etiketlerden maksimum verim alabilirsiniz. Etiketlerinizi uzun süre kullanabildiğiniz gibi aynı zamanda etiketin dayanıklılığı da çok iyidir.Bunun yanı sıra hem parlak hem mat olarak ikiye ayrılır. Bu yüzden parlak basım isteyen mat basım isteyen kişiler de rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Leave a Comment