Advertorial 

Sagopa Kajmer Müzikleri

 

Hayran olmak 2000 lerde çok daha başka bir kavramdı. Tutulmanın en aşırısı ve en bağlılığıyla neredeyse oymuşcanısa yaşamak anlamına geliyordu. Yani birine hayran olmak demek, ona her şeyiyle sahip çıkmaktı. Ne yaparsa yapmak, ne yerse, ne giyerse, ne dinlerse koşulsuz ona uymaktı. O dönemlerde hayran ve sanatçı bu kadar sıkı olamadığından ilahlaştırma ve erişilmezlik hakimdi hayranlık mertemesinde. Sagopa Kajmer o dönemlerin gizli efsanesi, günümüzde ise hala efsanelik koltuğundan inmiş değil. Hayatı, düzeni eleştiren tarzı en çok sevilme sebebi olan namı değer Sago ya ulaşmak ise müziğine ulaşmaktan daha kolay. Çünkü o çok eleştirdiği maddiyat konuları piyasayla birlikte, Sago severleride yakmaya devam ediyor. Fakat Sago, derin bir tutku ateşten gömlek bir anlayış… Üstelik Sagoağzı, kaideyi bozmayan istisnalarla ona ulaşmak çok kolay. Yani guncelmp3indir sitesi gibi ücretsiz indirme fırsatı yaratan bir istisna var elinizde. Size sadece arama kısmına Sagopa Kajmer Mp3 indir yazmak kalıyor.

Her Şarkı Her Zaman

Yenisinden eskisine bütün kayıtları bulacağınız guncelmp3indir.com sitesi ile Sagopa nın yeni müjdesine merhaba diyebilirsiniz. Özleten şarkıların ve her an özlenen şarkıcıların başını çeken Sagomuzun yeni albümüne, çıktığı gün itibari ile siteye Sagopa Kajmer Sarkastik indir yazarak  erişebilir ve bütün şarkıları ücretsiz indirebilirsiniz. Hüznümün en yükseğinden şöyle bir baksan manzarama gözlerimi alamazdın diyerek,  Toz Taneleri şarkısına eşlik edip Sarkastik EP albümüne güzel bir giriş yapabilirsiniz.

Sarkastik Ep

Yine Sago yine bir efsane albüm. Albümü guncelmp3indir.com sitesinden  Sagopa Kajmer Sarkastik indir dedik ve indirdik. Peki etkilendik mi? Yine yapmış mı yapacağını Sago. Yapmış tabiki. Toz taneleri, Neyse, Vazgeçtim İnan, Maalesef, Sal Gitsin şarkıları bulnan albümü ile bir anı,bir acıyı tekrardan doğurup öldürüyor içimizde. Ufak bir giriş ile ;bak ben kopardım güneştem parçalar elimle, fırlattım onu kardan adamlara var gücümle.Eksik kalan şiirlerini topluyorum bugünlerde, ömrümün ve çıplak ayaklarımın asfaltta. İki kişilikten teke düştüm hayatta ama duble söyledim rakımı masama inatla.. Diyor Sagomuz yüreğine sağlık.

 

 

 

Leave a Comment